Jak wygląda wizyta?

Wizyta odbywa się online lub - stacjonarnie w Piotrkowie Trybunalskim. Jeśli wolisz żeby Twoja wizyta odbyła się w trybie stacjonarnym, przejdź do zakładki kontakt. Tam znajdziesz numer kontaktowy do placówki w której przyjmuję. 

 

Pierwsza konsultacja trwa około 40 minut. Podczas jej trwania zbieram obszerny wywiad medyczny, żywieniowy, daję wstępne zalecenia oraz wyznaczam cele wspólnie z pacjentem.

Skupiamy się na omówieniu nawyków żywieniowych oraz stylu życia pacjenta. Dodatkowo omawiamy różne opcje leczenia i jeśli jest to wskazane i pacjent spełnia kryteria - rozpoczynamy także leczenie farmakologiczne otyłości. 

 

Druga konsultacja, optymalnie powinna odbyć się około miesiąc po pierwszej. Na drugiej konsultacji szerzej omawiamy jakość diety pacjenta (na pierwszej wizycie proszę o przygotowanie dzienniczka żywieniowego).

 

Staram się wprowadzać w diecie moich pacjentów różne modyfikacje i „ulepszenia” służące redukcji masy ciała czy leczeniu insulinooporności- bez konieczności radykalnych zmian.

 

Uważam, że to nie my powinniśmy dopasowywać się do diety, tylko dieta powinna być dopasowana do nas.

 

Oprócz tego, pomiędzy wizytami jestem w stałym kontakcie mailowym z moimi pacjentami.

 

Kwestię wizyt kontrolnych na dalszym etapie leczenia ustalam indywidualnie z pacjentami.

Zaobserwuj mnie na

Kontakt ze mną:

lek. Anna Sankowska-Dobrowolska

dr.annasd@gmail.com

lek. Anna Sankowska-Dobrowolska